Ájurvédsko-jógový pobyt pro maminky s dětmi (11. - 15.7.)

Toužíte si odpočinout v srdci přírody? Chcete se zregenerovat pomocí jógy a ájurvédy? Chcete zjistit, jak pečovat o sebe a svou rodinu podle ájurvédy? Zajímá Vás, jaká je Vaše ájurvédská konstituce? To vše můžete i s dětmi.

Pojeďte s námi na ájurvédsko jógový pobyt do kouzelného prostředí centra Jamky, kde na Vás čeká krásná zahrada, koupací jezírko a kolem jen louky, sad a potůček. My obě jsme matky a víme velmi dobře, jak obtížné je najít čas pro sebe a svou vlastní regeneraci. A také víme, že ne vždy je možné odjet se zregenerovat bez dětí. Tak proč je nevzít s sebou? Během programu pro dospělé bude připraven i program pro děti. Ze všech přednášek budete mít k dispozici tištěné materiály, takže o nic nepřijdete, pokud v tu dobu budete muset jít uspávat. Pokoje jsou také přímo nad přednáškovou místností, takže Vám tam pravděpodobně dosáhne i chůvička.

Počet účastníků je velmi limitovaný tak, abychom se mohly individuálně věnovat každé z Vás. Příjezd v pondělí 11.7. odpoledne a odjezd v pátek 15.7. dopoledne po snídani.


Více informací a přihlášení: https://www.dotekajurvedy.cz/index.php/kurz-joga-ajurveda/