Meditační pobyt (oslava léta a života) 4.-7. 8.

V magickém kraji pod Brdy leží Centrum Jamky. Ve zvlněné krajině, na samotě u zlatonosného potoka. S nádherným sálem a zahradou. A tam si letos naše skupina užije hluboký společný klid a propojení při meditaci, józe, dýchání a poslechu hudby. Vychutnáme přírodní zahradu, saunu a procházky po okolí. Čas pro sebe. Žádné starosti, jen uvolnění a načerpání energie ve skupině pozitivních lidí. Výborné vegetariánské jídlo od místní kuchařky.


To je Meditační víkend v Jamkách od čtvrtečního večera 4. 8. do nedělního odpoledne 7. 8. 2022. Loni jsme si tuto letní oslavu života užili ve skalách Českého ráje. Tentokrát jsem pro vás vybral centrum s pohodlnějším bydlením a to nedaleko od Příbrami. Nepůjde jen o meditaci. Ta bude proložená procházkami v krásné přírodě, jógou, dýcháním, koupáním a bezstarostným flákáním ve skupině. Jóga i další cvičení jsou vhodná pro všechny úrovně a věky.

Víkend je určen účastníkům kurzů Védské meditace, i novým zájemcům. Ti mohou během pobytu projít kurzem a obdržet osobní mantru. Ti, kdo kurzem již prošli, meditují již alespoň 1 rok a láká je obdržet pokročilou techniku, na tomto pobytu je to možné. Obě možnosti jsou za poplatek navíc.


Na co se můžete těšit:

úvodní slavnostní obřad - půdža

2x - 3x denně společná meditace 20 minut - mnou vedená

3x ranní jóga

3 procházky po okolních lesích, loukách a vyhlídkách

sauna a koupání v jezírku

2x dýchací workshop

2x technika blaženosti

mé odpovědi na vaše otázky

krásná příroda pod Brdy

3x music trip

síla skupiny, společné rozpouštění ega a starých struktur

výborné vegetariánské jídlo - plná penze
Více informací

Facebook událost