215541770_10223682201074675_6899187195340195636_n.jpg

Centrum
Jamky

Semináře, workshopy, jógové pobyty, kurzy, a to více či méně spjaté s vnitřním rozvojem člověka.

Kalendář akcí

Přihlášení na akce přes email zuzanamasova@volny.cz nebo formulářem v patičce webu

 
v jamkach.jpg

"V Jamkách jsem byla na kurzu kvašení s Alenou Gajduškovou. Zuzčina kuchyně a překrásné prostřední Jamek, byly třešničkou na dortu krásného víkendu."

Marie P.

O stodole

Centrum Jamky je zrekonstruovaná stodola a multifunkční prostor.

Probíhají zde semináře, workshopy, jógové pobyty, kurzy, a to více či méně spjaté s vnitřním rozvojem člověka. Stodola je umístěna v ukázkové přírodní zahradě Jamky, ve volné krajině s otevřeným nebem, navazuje na ni sad a louka, která je samozřejmou součástí všech pobytů, působí buď jen esteticky nebo se využívá i na další činnosti spojené s konkrétní akcí.

centrum Jamky.jpg
koupelna.jpeg

Prostory

Spodní prostora je velká cca 100m2 vč kuchyňky (​plně vybavená s myčkou, lednicí a velký jídelním stolem), součástí jsou dva mobilní stoly, které lze variabilně uschovat či rozložit.  Prostor pro cvičení je ideální pro max 15 lidí. Ve spodním prostoru je rovněž sociální zázemí (2x WC, 2x sprchový kout, 2x umyvadlo). Účastníci přespávají zatím v této prostoře na zemi nebo ve vlastních stanech.

Během jara a léta 2022 bude zrekonstruované rovněž horní patro, kde bude 8 ubytovacích kójí po dvou postelích vč sociálního zázemí.

Stravování má několik možností, lze vařit přímo v prostoru v kuchyni nebo vám jídlo zajistíme.

V případě akcí, kde se nevyžaduje tak veliký prostor pro jednotlivce, prostor pojme cca 20 – 30 lidí k sezení (koncerty, přednášky, besedy…).

Ke stodole patří kromě přírodní zahrady, sadu a louky také přírodní koupací jezírko a sauna. V bezprostřední blízkosti jsou rybníky a potok a také velké ohniště.

IMG-20210823-WA0002.jpg

Poslání Jamek

Stodolu jsme s rekonstruovali s tím, že prostřednictvím vytvoření místa, kde se lidé mohou stýkat, propojovat a inspirovat se navzájem, můžeme prohloubit náš celoživotní záměr prohlubovat harmonii v prostoru i v sobě.

Stodola je tak součástí našeho osobního projektu žít v souladu se sebou a přírodou, s přirozenými cykly. Pěstujeme si své potraviny, obnovujeme biodiverzitu v krajině, zadržujeme vodu, komunikujeme s půdou, nacházíme velkou svobodu a také velkou zodpovědnost

Tím, že do tohoto prostoru zveme další inspirativní lidi, vytváříme půdu pro zvyšování vibrací a otevírání srdcí…

 

… vážíme si, že jste v tom s námi😊

Ceny pronájmu na tel.č. +420 603 149 073 nebo emailem zuzanamasova@volny.cz.

 
centrum Jamky.jpg

"Prostor zrekonstruované stodoly nám poskytl soukromí i vzdušný prostor pro roztodivné tmelící aktivity (jógovou praxi, tanec i zpěv). Klidný, vlídný prostor s ,,živými obrazy" (okny) - člověk je jakoby venku a přitom v teple a pohodlí uvnitř. Třešničkou na dortu je výtečná kuchyně paní domácí. Prostor, kde jste v neustálém dialogu, kontaktu s přírodou i uvnitř budovy."

Michaela S.

Galerie

Fotky byly pořízeny při rozhovoru pro blog Na okraj: Chtěli jsme žít v divočině.

Děkujeme za ně.

Fotky z akcí V Jamkách