top of page
215541770_10223682201074675_6899187195340195636_n.jpg

Stodola
Jamky

Semináře, workshopy, jógové pobyty, kurzy, a to více či méně spjaté s vnitřním rozvojem člověka.

Kalendář akcí

Přihlášení na akce přes email zuzanamasova@volny.cz nebo formulářem v patičce webu

Kalendář
v jamkach.jpg

"V Jamkách jsem byla na kurzu kvašení s Alenou Gajduškovou. Zuzčina kuchyně a překrásné prostřední Jamek, byly třešničkou na dortu krásného víkendu."

Marie P.

O stodole

Centrum Jamky je zrekonstruovaná stodola a multifunkční prostor.

Probíhají zde semináře, workshopy, jógové pobyty, kurzy, a to více či méně spjaté s vnitřním rozvojem člověka. Stodola jeumístěna v ukázkové přírodní zahradě Jamky, ve volné krajině s otevřeným nebem, navazuje na ni sad a louka, která je samozřejmou součástí všech pobytů, působí buď jen esteticky nebo se využívá i na další činnosti spojené s konkrétní akcí.

Prostory

Spodní prostora je velká cca 100m2 vč kuchyňky (​plně vybavená s myčkou, lednicí a velký jídelním stolem), součástí jsou dva mobilní stoly, které lze variabilně uschovat či rozložit.  Prostor pro cvičení je ideální pro max 15 lidí. Ve spodním prostoru je rovněž sociální zázemí (2x WC, 2x sprchový kout, 2x umyvadlo).

V horní části stodoly najdete 8 ubytovacích kójích se 14 lůžky. Přes léto je možné navýšit kapacitu ještě o 2 lůžka (v karavanu)

Stravování má několik možností, lze vařit přímo v prostoru v kuchyni nebo vám jídlo zajistíme.

V případě akcí, kde se nevyžaduje tak veliký prostor pro jednotlivce, prostor pojme cca 20 – 30 lidí k sezení (koncerty, přednášky, besedy…).

Ke stodole patří kromě přírodní zahrady, sadu a louky také přírodní koupací jezírko a sauna. V bezprostřední blízkosti jsou rybníky a potok a také velké ohniště.

Do prostoru stodoly mají PEJSI VSTUP ZAKÁZÁN. Prosíme o respektování tohoto pravidla.

prirodni zahrada centrum jamky lavickova
sauna a jezirko centrum jamky_edited
stodola centrum jamky
Každoroční festival Setkání
pokoj
pokoj centrum jamky
koupelna
centrum Jamky

Poslání Jamek

Stodolu jsme s rekonstruovali s tím, že prostřednictvím vytvoření místa, kde se lidé mohou stýkat, propojovat a inspirovat se navzájem, můžeme prohloubit náš celoživotní záměr prohlubovat harmonii v prostoru i v sobě.

Stodola je tak součástí našeho osobního projektu žít v souladu se sebou a přírodou, s přirozenými cykly. Pěstujeme si své potraviny, obnovujeme biodiverzitu v krajině, zadržujeme vodu, komunikujeme s půdou, nacházíme velkou svobodu a také velkou zodpovědnost

Tím, že do tohoto prostoru zveme další inspirativní lidi, vytváříme půdu pro zvyšování vibrací a otevírání srdcí…

 

… vážíme si, že jste v tom s námi😊

Ceny pronájmu na tel.č. +420 603 149 073 nebo emailem zuzanamasova@volny.cz.

Více
centrum Jamky.jpg

"Prostor zrekonstruované stodoly nám poskytl soukromí i vzdušný prostor pro roztodivné tmelící aktivity (jógovou praxi, tanec i zpěv). Klidný, vlídný prostor s ,,živými obrazy" (okny) - člověk je jakoby venku a přitom v teple a pohodlí uvnitř. Třešničkou na dortu je výtečná kuchyně paní domácí. Prostor, kde jste v neustálém dialogu, kontaktu s přírodou i uvnitř budovy."

Michaela S.

Galerie

Fotky byly pořízeny při rozhovoru pro blog Na okraj: Chtěli jsme žít v divočině.

Děkujeme za ně.

Fotky z akcí V Jamkách

bottom of page