top of page

Žena v přítomném okamžiku (3.-5.5.)

Zveme Vás na čistě ženský retreat na téma ŽENA V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU.


Květen je synonymem lásky a my využijeme jeho esenci k laskavému a smysluplnému času, který věnujeme sobě. Co to prakticky znamená? Opečujeme v prvním kroku fyzické tělo, jelikož naše tělo je božský chrám díky němuž můžeme žít, prožívat a užívat všechny dary života na hmotné úrovni.

Dále se budeme dotýkat ženských témat, které si sebou přivezeme. Poléčíme naše vnitřní dítě, ženskou i mužskou energii pro vlastní rovnováhu, kterou máme každý v jiné poloze. K dispozici nám bude nádherné prostředí Stodoly JAMKY, takže se můžete těšit na útulný interiér stejně tak malebnou přírodu ve zralé energii jara. Bohatý program bude tvořit 2x denně jemná jóga s aspektem uvolnění těla.

Každý den otevřeme prostor sdílecím kruhem, kde společně vytvoříme bezpečný prostor pro to, aby se mohly věci dít. Odpoledne budeme věnovat workshopům, kde si dovolíme všechny polohy ženy – brečet, smát se, nic nemuset, aniž bychom se vyhýbali realitě KDO JSEM, KDO JSEM BYLA, KDO BUDU.


Těšit se můžete na odpočinkovou/hýčkající část, kdy bude možnost dopřát si masáž, koupel v jezírku, saunu. Po celou dobu pobytu Vám bude k dispozici lahodná vegetariánská strava z kuchyně Kačky Sosnovcové. Těšit se můžete na kakaovou ceremonii a nahlédneme pod pokličku šamanských rituálů.


PRŮVODKYNĚ:


Alena Miklušová

Jsem žena, dobrodružná duše se srdcem na dlani, cestovatelka. Žiji velmi aktivním životem, ráda se učím, poznávám a sdílím nové věci. Každý den hledám rovnováhu pro svůj rodinný, osobní a pracovní život. Vím, jak je důležité být ve svém těle a cítit se skvěle.

Jsem jogínka a ájurvédská terapeutka, masérka s holistickým vnímáním. Díky józe jsem se dostala k hlubšímu studiu ájurvédy a toto propojení mi přineslo odpovědi nejen na mé dlouholeté zdravotní obtíže. Díky tomu úspěšně pomáhám i mým klientům.

Během studia v Indii, na FTVS – Jógová terapie a v Hlavici – Jóga v širších souvislostech jsem každodenní praxí jógy a ájurvédy začala objevovat hlubší souvislosti její praktické, logické a léčivé síly. Učarovaly mi natolik, že se jim plně věnuji na profesní úrovni v oblasti pohybu, výživy a psychohygieny. Fascinuje mě pravdivost, nadčasovost a laskavost rozvíjet náš osobní potenciál, pokud to sami sobě dovolíme.


Martina Vít Procházková

Prvotně jsem člověk a to již obsahuje vše.

Jsem žena, matka, dcera, manželka, přítelkyně ale i cizinka.

To co mě baví, mě dle mého nějakým způsobem definuje, tvoří, popisuje.

V tomto období života, jsem průvodkyně, fotografka, malířka, cestovatelka a dobrodruh ve svém životě. Cestuji všemožně.. na motorce, autem, letadlem, pěšky, nořím se do hlubin oceánů, pouští, hor, ale i nejdivočejších měst. Putuji tam kam mě to zavede.

Jsem prostě bytost jako vy.


KDE

Stodola Jamky (Leletice 41, 262 42 Hvožďany), je na krásném a klidném místě. Je součástí osobního projektu manželů Zuzky a Petra Lavičkových - žít v souladu se sebou a přírodou, s přirozenými cykly. Pěstují si své potraviny, obnovují biodiverzitu v krajině, zadržují vodu, komunikují s půdou, nachází velkou svobodu a také velkou zodpovědnost. Centrum Jamky je zrekonstruovaná stodola a multifunkční prostor. Je umístěna v ukázkové přírodní zahradě Jamky, ve volné krajině s otevřeným nebem, navazuje na ni sad a louka. Ke stodole patří kromě přírodní zahrady, sadu a louky také přírodní koupací jezírko a sauna. V bezprostřední blízkosti jsou rybníky, potok a také velké ohniště. Pro konkrétní představu můžete nahlédnout přes tyto stránky: https://www.zuzanalavickova.com/centrum-jamky

CENA 5900 Kč


REZERVACE na alimiklus@gmail.com

Místo je rezervováno zaplacením zálohy 3000 Kč nebo celé částky na číslo účtu 191729055/0300. Do poznámky uveďte ŽENA Jamky + Vaše jméno.

Comments


bottom of page